Kwiatki wróciły pełne energii i wspaniałych wspomnień z zimowiska!![]()
Podczas zimowiska zgłębiałyśmy tajniki fotografii.
Nauczyłyśmy się robić portrety, nagrywałyśmy reportaże, a nawet malowałyśmy światłem! ![]()
Udało nam się również zdobyć Śnieżnicę!
Przy okazji podziwiałyśmy piękną przyrodę. ![]()
Oprócz tego nabyłyśmy wiele nowych umiejętności — od kodowania alfabetem Morse’a
po posługiwanie się mapą
oraz odkrywanie, jak świetnie spędzać czas! ![]()
Nasza ciężka praca nad rozwojem harcerskim przyniosła efekty:
Zdobyłyśmy wiele sprawności i zamknęłyśmy stopnie!![]()
Ola K., Natalka K i Ela zamknęły stopień tropicielki
Marta, Ola J., Hania M., Łucja, Madzia, Zoja, Blanka i Tosia zakończyły próbę harcerki i oficjalnie są druhnami! Gratulacje dziewczyny! ![]()
To był naprawdę wyjątkowy wyjazd — pełen radości, wyzwań i sukcesów! Nie możemy się doczekać kolejnych zbiórek i wyjazdów! ![]()
Aby przypomnieć sobie te magiczne chwile, zapraszamy do obejrzenia naszych zdjęć! ![]()








