Spotkanie na rocznicę śmierci dh. Ryszarda Wcisło

W 10. rocznicę śmierci dh. Ryszarda Wcisło wzięłyśmy udział w spotkaniu zorganizowanym przez Okręg Małopolski ZHR w Muzeum i Centrum Ruchu Harcerskiego. Mieliśmy okazję oglądnąć filmy, zdjęcia dokumentalne i posłuchać wspomnień przy ognisku, które ułożyła nasza drużyna.

Choć żadna z obecnych członkiń naszej drużyny nie miała możliwości poznać dh. Ryszarda jego dziedzictwo, ideały i wszystko to co pozostawił swoją harcerską pracą promieniuje na dalsze pokolenia i jest pewnym punktem odniesienia – tym do czego chcemy dążyć na naszej harcerskiej drodze.