Zimowisko na Śnieżnicy

Kwiatki wróciły pełne energii i wspaniałych wspomnień z zimowiska!❤️

Podczas zimowiska zgłębiałyśmy tajniki fotografii. 📸 Nauczyłyśmy się robić portrety, nagrywałyśmy reportaże, a nawet malowałyśmy światłem! 🎨

Udało nam się również zdobyć Śnieżnicę! 🏔️ Przy okazji podziwiałyśmy piękną przyrodę. 🌿

Oprócz tego nabyłyśmy wiele nowych umiejętności — od kodowania alfabetem Morse’a 🔤 po posługiwanie się mapą 🗺️ oraz odkrywanie, jak świetnie spędzać czas! 😊

Nasza ciężka praca nad rozwojem harcerskim przyniosła efekty:

Zdobyłyśmy wiele sprawności i zamknęłyśmy stopnie!💪

🎉 Ola K., Natalka K i Ela zamknęły stopień tropicielki

🎊 Marta, Ola J., Hania M., Łucja, Madzia, Zoja, Blanka i Tosia zakończyły próbę harcerki i oficjalnie są druhnami! Gratulacje dziewczyny! 👏

To był naprawdę wyjątkowy wyjazd — pełen radości, wyzwań i sukcesów! Nie możemy się doczekać kolejnych zbiórek i wyjazdów! ✨

Aby przypomnieć sobie te magiczne chwile, zapraszamy do obejrzenia naszych zdjęć! 📷